Series
Ratings
165
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0- SoulmateRated ★ 3.5
MaidRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 3.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
The Way of the Househusband Season 2Rated ★ 3.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0