Movies
Ratings
607
MaterialistsRated ★ 2.5
The SonRated ★ 4.5
The Best OfferRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.5
FlowRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 2.5
Uncut GemsRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 3.5
No Hard FeelingsRated ★ 2.5
ObsessedRated ★ 0.5
Love in the Big CityRated ★ 2.0
The FallRated ★ 4.0
Just Go with ItRated ★ 1.5
The Room Next DoorRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 4.0