Movies
Ratings
531
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.0
A Cure for WellnessRated ★ 2.5
The KingRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 4.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.5