Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5- Future GPX Cyber Formula 11Rated ★ 4.0
Future GPX Cyber Formula ZERORated ★ 4.0- Future GPX Cyber Formula SAGARated ★ 4.0
Future GPX Cyber Formula SINRated ★ 5.0- RPG Densetsu HepoiRated ★ 4.5
Monster RancherRated ★ 3.0- ポケットモンスターRated ★ 5.0
Madö King GranzörtRated ★ 5.0- Super Fishing Grander Musashi RVRated ★ 4.0
- Super Fishing Grander MusashiRated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.5- The Brave Express Might GaineRated ★ 4.0
- The Brave Fighter of Sun FighbirdRated ★ 4.5
- The Brave of Gold GoldranRated ★ 4.0