Titles you rated
GoblinRated ★ 5.0
Shadowhunters: The Mortal Instruments Season 1Rated ★ 3.5
Shadowhunters: The Mortal Instruments Season 2Rated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 5.0
JumongRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 2.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Cheer Up!Rated ★ 2.0
Doctor StrangerRated ★ 2.5
GhostRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 2.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0