Titles you rated
The King's DoctorRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.5
Incarnation of MoneyRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.0
JumongRated ★ 5.0
Super Daddy YeolRated ★ 4.0
Heart to HeartRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 3.5