Titles you rated
Wang's FamilyRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.5