Movies
Ratings
355
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 0.5
Loving PabloRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 2.5
Man of SteelRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.0
Doctor StrangeRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 2.0
The GodfatherRated ★ 3.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 2.5
TraffickersRated ★ 2.5