Titles you rated
Attack on TitanRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 1.0
The ShieldRated ★ 4.0
The ShieldRated ★ 4.0
The ShieldRated ★ 3.5
The ShieldRated ★ 4.0
The ShieldRated ★ 4.0- The ShieldRated ★ 4.0
The ShieldRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 2.5