Titles you rated
The TuxedoRated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
Charlie's AngelsRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Italian JobRated ★ 4.5
The RockRated ★ 4.5
District B13Rated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.5
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0