Series
Ratings
108
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
Fantasy TowerRated ★ 4.0
What is the Ghost Up To?Rated ★ 4.0
My Precious ChildRated ★ 4.0
Sweden LaundryRated ★ 0.5
Lady StormRated ★ 1.0
Love of EveRated ★ 2.0
Hooray for LoveRated ★ 5.0- Roller coaster 3Rated ★ 3.0
Myung Wol the SpyRated ★ 3.0
Lie to MeRated ★ 0.5
Keu Keu Island's SecretRated ★ 0.5
The Greatest MarriageRated ★ 3.0
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 1.0