Titles you rated
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
The Ugly TruthRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Wedding CrashersRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 2.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0