Titles you rated
Fight ClubRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 1.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
FrankRated ★ 1.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 2.5
SilencedRated ★ 1.0