Titles you rated
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
Ugly AlertRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.5