Series
Ratings
25
You're BeautifulRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
For You in Full BlossomRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 2.5