Movies
Ratings
15
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
How to Steal a DogRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 2.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.0
The SignalRated ★ 0.5
I Saw the DevilRated ★ 0.5
Secretly, GreatlyRated ★ 1.5
Begin AgainRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.5