Series
Ratings
13
Secret LoveRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Hotel KingRated ★ 3.5