Titles you rated
Fabricated CityRated ★ 1.5
La La LandRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
MissingRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
Finding DoryRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 2.0
The ClassicRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 1.5
DeadpoolRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 2.5- Proof of InnocenceRated ★ 3.0