Titles you rated
The Wind RisesRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
Detective Conan: Crimson Love LetterRated ★ 3.0
From Miyamoto To YouRated ★ 4.0
Midsummer's EquationRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Burst Serving! Kung Fu Boys ~Ramen Rebellion~Rated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Honeymoon Hurricane ~The Lost Hiroshi~Rated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Fast Asleep! The Great Assault on Dreamy World!Rated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Unkokusai's AmbitionRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 3.0- アニメミライ 「わすれなぐも」Rated ★ 2.0