Series
Ratings
46
JumongRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
May QueenRated ★ 4.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.5
IRISRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0