Series
Ratings
27
IRISRated ★ 4.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
Bates MotelRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
GrimmRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0