Titles you rated
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 4.5
The Princess DiariesRated ★ 2.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0