Titles you rated
My PrincessRated ★ 3.0
Ugly AlertRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 1.0
Super Daddy YeolRated ★ 3.0- Unkind WomenRated ★ 3.0
Prosecutor PrincessRated ★ 1.0
The Great DoctorRated ★ 2.0
Wonderful DaysRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 1.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 2.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.0
Gu Family BookRated ★ 2.0