Titles you rated
- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 0.5
BarakamonRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 5.0
The Man Who Can't Get MarriedRated ★ 5.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 0.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 0.5
Still 17Rated ★ 0.5
Semantic ErrorRated ★ 0.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 0.5
Go Back CoupleRated ★ 0.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 0.5
Community Season 1Rated ★ 0.5
Fabulous BoysRated ★ 0.5
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
Boys Over FlowersRated ★ 0.5