Titles you rated
TranscendenceRated ★ 3.5
SaltRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
The CallRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 3.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
King KongRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5
JumperRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.5