Movies
Ratings
139
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 4.5
CashbackRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Foxy FestivalRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5