Titles you rated
SignalRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
GhostRated ★ 3.5
Plus Nine BoysRated ★ 2.0
The King 2 HeartsRated ★ 2.5
SignRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 1.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 1.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
PastaRated ★ 4.5