Titles you rated
12 Angry MenRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
Margin CallRated ★ 3.5
MalenaRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
Coffee and CigarettesRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
The Taste of OthersRated ★ 4.0
Open Your EyesRated ★ 3.5
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 3.0
DogvilleRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.0
Inside JobRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 3.0
LolitaRated ★ 1.0