Series
Ratings
44- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
Land of the LustrousRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.0
Cosmos: A Spacetime Odyssey Season 1Rated ★ 4.0