Movies
Ratings
594
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
AftersunRated ★ 4.5
CodaRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Millennium ActressRated ★ 4.5
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
The Day I Died: Unclosed CaseRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Riding a Wave with YouRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Che: Part TwoRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
MemoriaRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
MiraiRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0