Movies
Ratings
24
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Boomerang FamilyRated ★ 1.0
SilencedRated ★ 1.0
Gangnam BluesRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 1.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 1.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0