Titles you rated
New HeartRated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0- Hotaru no HikariRated ★ 2.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
BrainRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Prison Break Season 4Rated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.5
Prison Break Season 3Rated ★ 3.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 3.5