Movies
Ratings
13
ChappieRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
HauntersRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0