Titles you rated
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 4.5
Prosecutor PrincessRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 4.5
Dal-ja's SpringRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0- GokusenRated ★ 2.0
Liar GameRated ★ 2.0
Worlds WithinRated ★ 5.0