Movies
Ratings
212
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 2.5
Legally BlondeRated ★ 2.5
Petty RomanceRated ★ 2.0
Coyote UglyRated ★ 3.5
Sex and the CityRated ★ 4.0
The MayorRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 3.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 1.0
May 18Rated ★ 2.5
Catch Me If You CanRated ★ 2.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 1.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.5
Cyrano AgencyRated ★ 2.5