Titles you rated
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 4.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Innocent DefendantRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0