Titles you rated
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Angry MomRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 2.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 2.5
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.5
Plus Nine BoysRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0