Movies
Ratings
782
Steel RainRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 2.5
Shallow HalRated ★ 2.0
Die HardRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 2.0
HopeRated ★ 3.0
Bloody TieRated ★ 2.5
OkjaRated ★ 1.0
Infernal AffairsRated ★ 2.5
Rain ManRated ★ 2.0
Haikyu!! The Movie: Ending and BeginningRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
Keys to the HeartRated ★ 3.0
CocoRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 3.0
SplitRated ★ 2.0
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 2.0
Cars 2Rated ★ 1.0