Movies
Ratings
427
End of AnimalRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.0
The Forbidden KingdomRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.5
Death NoteRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 2.0
The CollectionRated ★ 2.0- ●RECRated ★ 3.0
- D-WarRated ★ 2.0
Wrong Turn 6: Last ResortRated ★ 3.5
Mean MachineRated ★ 3.0
Scary Movie 5Rated ★ 3.0
QuarantineRated ★ 4.0
DoghouseRated ★ 3.5- Big Mommas: Like Father, Like SonRated ★ 3.0
Diary of the DeadRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 2.0
The Hills Have Eyes 2Rated ★ 3.0
4 Horror Tales - Hidden FloorRated ★ 3.0