Series
Ratings
21
Bubble GumRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 2.5
Orange Is the New BlackRated ★ 2.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Orphan BlackRated ★ 3.5- Orphan BlackRated ★ 3.5
Orphan BlackRated ★ 4.0
Orphan BlackRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0