Series
Ratings
120
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
What Comes After LoveRated ★ 4.0
I Am SoloRated ★ 5.0- The FrogRated ★ 3.0
YoungerRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 3.0
Big Bet Season 2Rated ★ 0.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
VigilanteRated ★ 3.0
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.0
The Interest of LoveRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 2.5
Nevertheless,Rated ★ 1.0
Doona!Rated ★ 2.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5