Titles you rated
Secret GardenRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.0- Invisible ManRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0
Big ThingRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0