Series
Ratings
28
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0