Titles you rated
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 3.5
Desperate HousewivesRated ★ 3.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.0- Awkward.Rated ★ 3.0
Awkward.Rated ★ 2.5- Awkward.Rated ★ 4.0
Awkward.Rated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0- Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 1.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 1.5- プライドRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5