Titles you rated
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Bob & Carol & Ted & AliceRated ★ 4.0
To Wong Foo, Thanks for Everything! Julie NewmarRated ★ 4.5
SidewaysRated ★ 3.5
The Last Boy ScoutRated ★ 4.0
A Traveler's NeedsRated ★ 4.5
The HoldoversRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.0
CobwebRated ★ 4.0
Drop Dead GorgeousRated ★ 4.0
BottomsRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.5
GrooveRated ★ 3.5
Midnight CowboyRated ★ 4.0
Party GirlRated ★ 4.5
PassagesRated ★ 4.0
ShithouseRated ★ 4.5
HeatRated ★ 4.0
ShortbusRated ★ 3.0
Certified CopyRated ★ 4.0