Series
Ratings
146
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0- GokusenRated ★ 3.5
- Jungle Fish Season 2Rated ★ 4.0
- Jungle Fish 1Rated ★ 4.0
Prince HoursRated ★ 0.5
Stars Falling From the SkyRated ★ 2.5
Rude Miss Young Ae Season 3Rated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 2Rated ★ 4.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 2.0
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 4.5
Assorted GemsRated ★ 4.0- BossRated ★ 4.0
BloodRated ★ 3.0
Dear HeavenRated ★ 3.0
Jeon Woo ChiRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 3.0
Hello My TeacherRated ★ 5.0- Fairy CommiRated ★ 3.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 1.5
Apgujeong Midnight SunRated ★ 3.0