Titles you rated
The Imitation GameRated ★ 0.5
TakenRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 5.0