Titles you rated
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 5.0
Dr. StoneRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
The WitcherRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Ah! My Goddess: Flights of FancyRated ★ 5.0
Ah! My GoddessRated ★ 5.0
Arifureta: From Commonplace to World's StrongestRated ★ 4.0
Kuma Kuma Kuma BearRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0- That Time I Got Reincarnated as a Slime OADRated ★ 4.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0