Movies
Ratings
35
The Wonderful Story of Henry Sugar and Three MoreRated ★ 3.5
The French DispatchRated ★ 4.0
RomeoRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Phantom ThreadRated ★ 4.0
My Oxford YearRated ★ 2.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Dear Evan HansenRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.0