Titles you rated
Recipe for FarewellRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Queen of TearsRated ★ 3.0- Love in the Big CityRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0